Burcht van Logne

  • erkende toeristische attractie
  • velo
  • Autoparking
  • Busparking
    6 plaatsen
  • Maestro
  • Honden toegelaten
De burcht van Logne, zijn museum en zijn roofvogelshow.

In de burcht van Logne:
  • Het hol van de "Sangliers des Ardennes". Op de top van een smalle rotspunt die neerkijkt op de vallei van de Ourthe, verrijst de mysterieuze burcht van Logne. Ontdek hoe hij werd aangepast aan de opkomst van de artillerie, verneem het tragische einde van de laatste kasteelheren, de zogenaamde Sangliers des Ardennes, ontrafel de geheimen van de ondergrond, de Gatte d'Or (de gouden geit) en haar fabelachtige schat!
  • De schattenjacht. Familiespel voor alle bezoekers op de site van het kasteel.
Elke dag tijdens de openingsuren, brengen 6 raadsels u naar de schat van de Gatte d'Or.
  • De roofvogelshow ! De arenden van Logne, prachtige roofvogels: uilen, buizerds, valken, gieren, arenden... Shows elk week-end van 1 april t.e.m. 25 september om 14u00 en 16u00 (elke dag tijdens de Paasvakantie). Juli en augustus: elke dag om 11.30 u, 14u00 en 16u00 van 8/07 tot 27/08.
  • Vanuit Luik of Aarlen: Autoroute du Soleil (E25), afrit 48 "Ferrières" • Vanuit Namen of Brussel: N4, afrit Marche, N86 richting Aywaille • Op 12 km van Durbuy - GRATIS parking