Parc des Topiaires - Vormsnoeituin

Reviews
4/5 (1780Google reviews)

Informatie

Breng een onvergetelijke dag door in het kleinste stadje ter wereld en zijn reusachtige vormsnoeituin, een echte aanrader! U ontdekt er een voor Europa unieke verzameling gebeeldhouwde planten in de grootste publiek toegankelijke topiari-tuin!

Het concept bestaat uit een grote, originele tuin (met in vorm gesnoeide planten), die zich uitstrekt over liefst 10.000 m² en meer dan 250 figuren bevat (een krokodil, Manneken Pis, een olifant, vogels, ....).

Sommige planten zijn ruim 120 jaar oud. Bovendien bevat dit park ook heel wat plantensoorten die u nergens anders kunt bewonderen.

-Toegankelijk voor personen met speciale behoeften
- Grote parking met meer dan 250 plaatsen (€9 voor een hele dag).
- Honden aan de leiband zijn toegelaten.

  • velo
  • Autoparking
  • Maestro
  • Honden toegelaten
  • Personen met beperkte mobiliteit

Uurrooster

Elke dag: van 14 tot 28 februari van 10 tot 17 uur • Maart tot oktober van 10 tot 18 uur • November van 10 tot 17 uur • December + 2 en 3 januari 2027: van 10 tot 16 uur. Gesloten op 25/12 en 1/01

Prijs

volwassenen €5 • 60+ €4.50 • kinderen (6-12) €1 • kinderen (<6) gratis • Vraag uw kortingsPASS!

Rondleiding

Plan en uitleg op folder verkrijgbaar in NL, FR, EN, DE, en ook in het Italiaans, Russisch, Japans, Portugees, Spaans, Pools, Grieks en Oekraïens

Duur van het bezoek

1 u • Plan en uitleg op folder verkrijgbaar in NL, FR, EN, DE, en ook in het Italiaans, Russisch, Japans, Portugees, Spaans, Pools, Grieks en Oekraïens.

Groep

Prijs (vanaf 10 pers.) €4. Gereduceerde tarieven op aanvraag

Rondleiding (op aanvraag minstens 2 weken op voorhand) NL / FR - €50.


Weer in Durbuy


In de nabijheid...