Park Chlorophylle

Reviews
4,4/5 (2634Google reviews)

Informatie

Het geluk ligt in een klein hoekje! Ontdek het groene paradijs: het Park Chlorophylle!

Dit recreatieve, pedagogische en artistieke bospark biedt u 33 attracties in hout om de wereld van de Ardense wouden te ontdekken, een groot themaspeelplein, een avonturenparcours, een wandeling van 200 m en 4 hutten in de toppen van de bomen, een touwenparcours van 60 m, een klimpiramide, een toren en 2 glijbanen, een didactische vijver.
Pedagogisch aspect: Natura 2000, fauna en flora van het bosmilieu.

Souvenirwinkel. Brasserie met uitzonderlijk uitzicht vanop het terras op palen (120 plaatsen + vergaderzaal van 50 plaatsen).

Honden zijn niet toegelaten in het park.

  • Autoparking
  • Busparking
    5 plaatsen
  • Maestro

Uurrooster

Van 14 februari tot 15 november: van woensdag tot zondag (10u-16u, of 10u-17u in het weekend). Open op maandag en dinsdag (feestdagen) en tijdens de Belgische en Nederlandse schoolvakanties (10u-17u). Open van 9u30 tot 18u van 4 juli tot 23 augustus.

Prijs

volwassenen €10,50 • kinderen (3-12 jaar) €9 • Schattenjacht: €1

Duur van het bezoek

min. 2 u • Honden niet toegelaten

Groep

Prijs (min. 20 pers.) €8,50

Rondleiding Enkel op reservering: rondleiding (2 uur) met een natuurgids: €60/groep, max. 25 pers.

Andere nuttige informatie • Bedrijfsseminars • Family Day.


Weer in Dochamps


In de nabijheid...